X

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

  תיקוני מכונות

  תיקון מכונות יוביל לחזרה לשגרת עבודה – ביעילות ובזריזות. עובדים בתחום ההנדסה או האוטומציה? בבעלותכם מעבדה בתחום הכיול והבדיקה? בין אם אתם עובדים בתעשיית המזון, הרפואה או ההנדסה ואחת המכונות שלכם איננה עובדת כרגיל, אתם מוזמנים לפנות אל חברת  GMS Technology. אנו מתמחים במכונות ובתחזוקה שוטפת שלהן. חשוב לציין כי עבודות אלו יבצעו המומחים שלנו, בעלי מקצוע אשר עברו את ההכשרה המקיפה והרלוונטית ביותר.

  תיקון מכונות – מיהו הטכנאי אליו כדאי לפנות?

  כאשר ניצבים בפני תקלה חשוב מאוד לאתר את איש המקצוע המתאים. זה אשר יש בכוחותיו לענות על הצורך שנוצר, ולספק לנו שירות ממוקד ומהיר – כזה שיפתור את הבעיה שלנו. יש מספר פרמטרים אשר על פיהם נבחר את איש המקצוע המומלץ והרצוי שיוכל להשביע את רצוננו. שימו לב לפרטים הבאים כאשר הנכם מבררים על אנשי מקצוע בכל תחום שהוא וכמובן שגם בתחום המכונות בפרט.

  1. ידע מקצועי ומיומנות – כדי לתקן מכונות ולהציע פתרון לכל תקלה באופן מהיר ויעיל חשוב כי הטכנאי יהיה בעל ידע מקצועי רב. שהוא יכיר היטב את המכונה ויוכל על בסיס ידע זה להסיק מסקנות במהירות. היות וקיימים סוגים שונים של מכונות ומספר חברות ודגמים חשוב שהידע שלו לא יתמקד רק בסוג אחד של מכונה אלא בהיכרות מעמיקה עם מכונות מסוגים שונים ובמגוון דגמים.
  2. זמינות – כאשר מתרחשת תקלה במכונה חשוב לכם למצוא פתרון מהיר ככל האפשר. היות והמכונה היא מרכיב משמעותי בחייכם הנכם מעוניינים להשיב אותה למתכונתה בהקדם האפשרי. על הטכנאי להיות זמין לקריאה שלכם.
  3. הגינות – איש מקצוע עלול לנצל את חוסר הידע והאונים שלכם ועל כן לגבות מחיר יקר מידי תמורת העבודה. מסיבה זו חשוב לכם לאתר איש מקצוע הגון אדם אשר הנכם סומכים עליו ויכולים להיות בטוחים כי הוא מציע לכם שירות מעולה במחיר משתלם.
  4. אדיבות ושירות – איש מקצוע שמגיע אליכם נדרש לגלות אדיבות כלפיכם. לנהוג בנעימות ולכבד את הנמצאים מולו – הלקוחות שלו. האדיבות הינה פן חשוב אשר מתבטא בכל עת אשר איש המקצוע מתנהל מולכם ומגיע לבצע את התיקון.

  תיקוני מכונות מקצועי לכל בעיה

  לצד עבודות תיקון מכונות, חברת GMS Technology תשמח לסייע בתחזוקתן של המכונות. לצד טיפול נקודתי בעת תקלה משביתה ועד תיקון מכונה אשר ניזוקה קשות, אנו מבצעים גם עבודות תחזוקה שוטפות המונעות קורוזיה. לפרטים נוספים ולהכוונה צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

  שירותי תיקון מכונות

  התחזוקה של בית העסק שלכם היא השלב הארוך והחשוב ביותר בחיי המפעל, אם אתם רוצים להחזיק עסק רווחי לאורך שנים ארוכות.  מצד אחד המכונות במפעל שלכם עובדות בצורה טובה מאוד בגלל שהן חדשות ומתקדמות. מצד השני דווקא בגלל קצב העבודה המהירה והעמוס, אתם חשופים לבעיות ותקלות שנובעות מבלאי ושימוש יתר. ולכן, החובה שלכם היא להזמין שירותי תיקון מכונות באופן קבוע, כדי לבדוק שכל אחת מהמכונות במפעל עובדת כראוי, ואם יש תקלות לבצע תיקונים מוקדמים שיחסכו לכם הרבה כאב ראש בהמשך הדרך. בשלב הזה, הצוות המקצועי של חברת GMS Technology יעמוד לרשותכם ויעזור לכם למצוא את הפתרונות הנכונים ביותר ליצירת שירותי תיקון מכונות מתאימים.

  הטמעת שירותי תיקון מכונות בחברה שלכם

  תיקון מכונות בעסק צריכה להתרחש כבר ביום ראשון. אחרי שביצעתם את ההתקנה של המכונה בתוך פס היצור, יש כל מיני בדיקות שיאפשרו להוכיח את איכותו של פס היצור, והם מתבצעות באופן אוטומטי על ידי צוות ההתקנה. מכאן ואילך כל תקלה שהיא מתרחשת או כל שינוי שאתם רוצים לבצע בתוך הרכב המכונה, חייב להתבצע על ידי צוות שמסוגל להבין את המבנה של המכונה ולתת את התמיכה שאתם כל כך צריכים. זאת אומרת, שאין לכם מקום לשאלות מיותרות ואתם לא יכולים לוותר על שירותים כל כך חיוניים שישמרו על המפעל שלכם בקצב עבודה גבוה ויאפשרו לכם ליצור רווחים מקסימליים לטובת העסק.

  אל תחששו לבקש את העזרה שדרושה לכם

  כאשר מתרחשת תקלה משביתה צריך לקבל שירות נרחב יותר ובקצב מהיר יותר, אנשי הצוות שנמצאים במפעל שלכם ההזמינו צוותים מקצועיים בעלי תחומי מומחיות מסוימים. אנשים אלו מסוגלים להסתכל על הבעיה בצורה רחבה יותר ולהבין מה היא הדרך הנכונה להתמודד עם כל שאלה שעולה. בדיוק מהסיבה הזו אנו ממליצים לכם לפנות לעזרה של אנשי הצוות המקצועי שלנו בחברת GMS ולקבל את כל הכלים לתחזק את המכונות החשובות ביותר למפעל שלכם על בסיס ידע וניסיון, ועל בסיס שנים רבות של היכרות עם תחום העיסוק החשוב הזה.

  GMS Technology – שירותי אחזקה כללית

  רוצים לשמור על איכות הסביבה?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם עם פתרון

   קידום טכנולוגי קידום טכנולוגי