X

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

  שירות אחזקת מכונות

  אחזקת מכונות

  אחזקת מכונות זהו דבר לא קל והתעסקות לא פשוטה בנוסף לעבודה שכבר קיימת לכם. כאשר מחפשים חברות המספקות את השירות חשוב לבדוק אם החברה מסוגלת לספק את שירותי האחזקה בקביעות ולשמור על איכות ורמת העבודה. כל השירותים המסופקים על ידי החברה צריכים להיעשות באופן עקבי ועל פי לוח זמנים שנקבע מראש. עמידה בלוח הזמנים היא תנאי חשוב ליעילות החברה ולאיכות שירותיה. לכן, הכירו את חברת GMS Technology החברה המומלצת ביותר עבור העסק שלך.

  כיצד לבחור חברה לאחזקת מכונות?

  הפרמטרים שעל פיהם מומלץ לבחור חברת אחזקת מכונות:

  • המלצות–  כמובן שבחירה בחברה שקיבלתם עליה המלצות ממכרים מהווה יתרון משמעותי על פני בחירת חברה אחרת.
  • עלויות – ביצוע סקר שוק ובחירה בחברה המציעה את חבילת השירות הטובה ביותר במחיר הנוח ביותר.
  • שירות 24 שעות ביממה–  על מנת שאם המכונה נתקעת בשתיים לפנות בוקר ונקלעתם לסיטואציה לא פשוטה תמיד יהיה לכם למי לפנות.
  • חוזה עבודה – חשוב שיהיה לכם חוזה עבודה שנחתם לשנה בלבד עם אופציה להארכה, על מנת שאם לא תהיו מרוצים מהשירות תוכלו תמיד לעזוב או לשנות.

  חשוב גם לבדוק אם החברה היא חברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום. חברות אלה לעיתים קרובות מגיעות במגע עם חפצים ופריטים יקרי ערך תוך כדי מתן השירותים וחשוב לדעת שיש מי ששומר על החפצים במקצועיות ובהגינות כיאה לחברה מקצועית. חברת אחזקת מכונות אמורה להתחייב לאספקת שירותים באופן עקבי וברמת תדירות קבועה.

  אחזקת מכונות – לקבל מענה בזמינות גבוהה

  מעוניינים בשירותי אחזקה למכונות? הטכנאים של חברת GMS Technology ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בהתאם לדרישתכם. החברה עוסקת במתן שירותי תיקונים ואחזקה שוטפת למכונות, קווי ייצור ומפעלים בתעשייה. החברה מתמחה בתיקון, שיפוץ והרכבת מערכות אוטומציה, תכנון ובניה לקווי ייצור. אנו מלווים את לקוחותינו בתכנון, פיקוח וניהול בשלב ההתקנה, ביצוע ההרצה וההטמעה ועד השלמת התהליך. החברה נותנת שרות בזמן מהיר בשטח או במידת הצורך במעבדות החברה. זקוקים לפרטים נוספים? צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

  שירות אחזקת מכונות – השירות החשוב ביותר בחיי המפעל שלכם

  אומנם יש עוד הרבה נותני שירותים חיצוניים שפועלים בבית העסק שלכם באופן יומיומי. את רובם אתם מכירים ואם רובם אתם מנהלים קשרים ברמה כזו או אחרת. אבל במפעלי הייצור הגדולים ביותר של מדינת ישראל, אנשי שירות אחזקת מכונות הם האנשים שאתם רוצים להכיר וליצור קשרי עבודה קרובים במיוחד איתם. ההשפעה של אנשי השירות על יכולות העבודה וקצב העבודה במפעל שלכם היא גבוהה במיוחד. והיא גם באה לידי ביטוי דווקא ברגעי המשבר, כאשר יש לכם תקלה נרחבת ומשביתה באחת מהמכונות המרכזיות של פס הייצור, אז תבקשו לקרוא לעזרת אנשי החברה. מה שאומר שאתם חייבים לבחור שירות אחזקת מכונות מקצועי, מנוסה ומיומן, שיכול להיות שם בשבילכם ברגעים הכי מורכבים שיש.

  לא מוותרים על תחזוקה מכונות שוטפת איכותית

  אמנם בעת משבר, הצורך לקבל שירות אחזקת מכונות הוא ברור. אבל, לאורך היום יום, אנשי צוות השירות ידעו למצוא את כל המקומות שבהם מערכת שלכם מתפקדת בצורה חלקית ויש סכנה להתפתחות של הבלאי או תקלה. הטיפולים הקטנים לאורך הדרך ותשומת הלב לפרטים הקטנים בתפקודן של המכונות במפעל יאשרו להימנע מסיטואציות שבהם יש לכם את הקלות נרחבות מאוד במערכת. וזוהי בדיוק המטרה שלנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת GMS כאשר אנחנו מנסים לעזור ללקוחותינו.

  GMS Technology – שירותי אחזקה כללית

  רוצים לשמור על איכות הסביבה?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם עם פתרון

   קידום טכנולוגי קידום טכנולוגי