X

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

  תיקון cnc

  זקוקים לשירותי תיקון cnc? תחום העיבוד השבבי, המוכר ברבים גם בתור cnc – computer numerical control, יסייע לכם לשנות את צורת חומר הגלם בהתאם לרצונכם. וזאת, על ידי השחזה, כרסום או חיתוך. התוצאה הסופית תוביל לרמת דיוק מרשימה ביותר. עם זאת, מה קורה כאשר המכונה שברשותכם איננה עובדת כרגיל? כדי לתקן אותה באופן המקיף והמקצועי ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת GMS Technology. העובדים שלנו מחזיקים בהכשרה המקיפה ביותר. כל זאת כדי לסייע לכם בבעייתכם על הצד הטוב ביותר.

  תיקון cnc: להקפיד על כל שלבי העבודה

  לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות כיצד הטכנולוגיה שינתה את חיינו לטובה. עובדה זו באה לידי ביטוי במסגרת ענפי תעשיות ומפעלים רבים ברחבי הארץ. למה הכוונה? החל מייצור וחיתוך חומרי גלם לתכשיטים, עיבוד מתכות שונות או פלסטיק למטבח, עבודות מסגרות ועוד – כדי לחסוך בזמן ובאנרגיה, רבים מאתנו עוברים להשתמש ב-cnc, או – בקרת מחשבים נומרית. במילים אחרות, ובמקום לעבד או לחתוך מוצרים באופן ידני, בזכות ה-cnc ניתן לשלוח הוראות למכונות ולתפעל אותן באמצעות המחשב.

  כדי לדעת לתפעל את המחשב של ה-cnc, יש לעבור הכשרה מקיפה; הכשרה הכוללת, בין היתר, היכרות עם המכונות הידניות, תכנות המחשב כך שיוכל לשלוח את הפקודות למכונה לצד מושגי יסוד חשובים נוספים. במקביל לתפעול ה-cnc, יהיה עליכם לדעת גם כיצד לתחזק אותה בשוטף כמו גם לתקן אותה במקרים בהם היא מפסיקה לפעול. עבודת תיקון ה-cnc מתמקדת במגוון פעולות: החל מהחלפתם של ברגים כדוריים, החלפת לאגר לבורג הכדורי, תיקון מנגנון השימון כמו תיקון הצירים של המכונה ועד בדיקת כוח הנעילה – יש לבצע פעולות אלו היטב תוך תשומת לב מרבית לכל תקלה.

  תיקון מכונות cnc – עבודות איכותיות למגוון ענפי התעשייה

  כאשר מכונות השייכות לתחום העיבוד השבבי מתקלקלות, יש להקפיד על עבודת תיקון מקיפה ואיכותית. כך, תוכלו לחזור לשגרת עבודה במהרה. במקביל לכך, מומלץ לתחזק את המכונה באופן שוטף. במקרים אלו ואחרים, אנו ממליצים ליצור קשר עם חברת GMS Technology. הצוות המקצועי שלנו מבצע עבודות תיקון cnc והתחזוקה שלהם. מעבר לכך, אנו משנעים חומרים מסוכנים ומאחסנים אותם ואף מבצעים עבודות מסגרות.

  עיבוד שבבי cnc

  תיקון cnc בצפון

  מכונות cnc הם מכונות עיבוד שבבי בטכנולוגיה מתקדמת אשר מעניקות למפעלים ועסקים שונים מכל תחומי התעשייה את יכולת השליטה על עבודת העיבוד, זאת בחריטה, כרסום, קידוח, השחזה ועוד. מכונות אלו עובדות ימים כלילות ומפעם לפעם יזדקקו לשירותי תחזוקה או תיקון. חברת GMS Technology מבצעת תיקון cnc בצפון ותשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בחזרתה לפעולה של אחת המכונות החיוניות ביותר לתפקודו התקין של מפעלכם.

  תיקון cnc בצפון – לחזרה מהירה לשגרת עבודה

  מפעלים כוללים ציוד תעשייתי מגוונן, כאשר חלקו עשוי לסבול מתקלות כאלו ואחרות במהלך עבודתו. בשעה שהדבר נוגע למכונות עיבוד שבבי, הרי שישנו צורך בהול בטיפול  ותיקון מקצועי שלה. שירותי תיקון cnc בצפון חייבים להיות אלו אשר מכירים את אופן פעילותה של המכונה שלכם ואשר יצליחו להגדיר את הבעיה באופן מדויק ולהתאים בעבורה את הפתרון האידיאלי.

  המתכת עדיין משולבת בחיינו בתחומים רבים ומהווה את הבסיס לתעשיות מתקדמות שונות. על כן, נוכחותן של מכונות ייצור cnc תקינות ופעילות הינו חיוני בעבור תפקודו הראוי של מפעלים מסוגים שונים. תקינותן כך שבמידה ואתם חושדים כי דבר מה אינו תקין עם המכונה, וודאו לפנות באופן מיידי אל חברה המתמחה בתיקון ותחזוקה של ציוד תעשייתי, על מנת שזו תוכל להגיע מהר ככל הניתן, לאתר את התקלה ולהתאים בעבורה את הפתרון היעיל והאיכותי ביותר בעבור הבעיה. תגובה מהירה ותפעול מקצועי של המצב יבטיח לכם את חזרת המכונה לפעולה בהקדם.

  תיקון ציוד תעשייתי במהירות ובמקצועיות

  חשוב להבין כי בשעה שמדברים על cnc הכוונה היא לבקר מחשב ייעודי אשר מתוכנת להניע את כלי העיבוד השבבי בצורה הנחוצה לנו. על כן, בשעה שמכונה זו סובלת מתקלה כלשהי, הרי שהפעלתה עשויה להביא לנזקים בייצור ומכאן שגם לנזקים כלכליים משמעותיים. כך שבשעה שאתם מגלים בה תקלה, אין זמן לבזבז. צרו קשר עם חברת GMS Technology באותו הרגע והבטיחו את תיקונה על ידי צוות אנשי המקצוע המיומנים ביותר.

  עיבוד שבבי cnc

  עיבוד שבבי  cnc צריך להיות מיוצר באופן מדויק הן מבחינת חומר הגלם שממנו מיוצר ועד למורכבות החלקים. בתחום העיבוד השבבי לא מדובר במוצר מדף מתוך קטלוג, אלא במה שנקרא "הזמנה לפי שרטוט", ולכן לא ניתן לבחון את המוצר לפני הקניה, דבר שמביא לעתים לחוסר ודאות לגבי התוצאה הסופית שתתקבל. כל ספק הוא בעל תכונות שונות – מה שגורם לכך שאנשי הרכש שלך, כלקוח, צריכים להכיר היטב את אופי הייצור הנדרש לחלקים שלך ובהתאם לכך לפנות לספק המתאים. חברת GMS Technology היא הספק האידיאלי עבורכם.

  מהי מכונת עיבוד שבבי cnc?

  אחת מהמכונות המתקדמות בתחום העיבוד השבבי, היא ה- CNC (Computer numerical Control) בה התהליך מבוצע ע"י בקרה ממוחשבת.

  מכונת ה- CNC היא מכונה לעיבוד שבבים וחיתוך של חומרים שונים, אשר מורכבת ממנועים המייצרים תנועת צירים וראש מסתובב, כאשר המחשב שולט על ה- CNC ומייצר את האובייקט/ החפץ הרצוי, תוך הרכבת כלים מסוגים שונים (כרסומים, מקדחים, מברזים, מקדדים, סכיני חריטה, סכיני חירוץ, סכיני גידוע, סכיני הברגה וכו') לצורך הסרת החומר.

  יכולת הדיוק בחיתוך CNC גבוהה ביותר ולכן גם מועדפת לביצוע חיתוך מדויק ואיכותי, אך תנאי הכרחי להפקת מוצרים איכותיים, בסיום תהליך העיבוד הוא, השימוש בחומרי גלם איכותיים. ככל שחומר הגלם יהיה איכותי יותר, כך יהיה המוצר הסופי איכותי יותר ותפקודו במערכת אליה הוא מיועד, יהיה מושלם.

  טיפול ותיקון מכונות עיבוד שבבי cnc

  במידה ואתם מגלים יום בהיר אחד כי אחת ממכונות העיבוד השבבי שבקה חיים, אין סיבה להילחץ. פנו אל חברתנו עוד היום ואנו נוודא כי צוות עובדים מקצועי יגיע למקום במהרה, יאבחן את התקלה באופן מדויק ויספק את שירות התיקונים הנחוץ לכם באותו הרגע. חברתנו יודעת כי אין סיבה לבזבז זמן יקר ולעכב את פעילותו של המפעל, ועל כן  GMS-Technology  תספק בעבורכם את השירותים המקצועיים ביותר, כך שתוכלו לחזור לפעילותיכם בהקדם האפשרי.

  מבין תחומי ההתמחות העיקריים של החברה ניתן למנות את תחום העיבוד השבבי cnc, תכנון ויצירת מכונות בהתאמה אישית לתעשייה לצד תכנון והקמת, רשת ורצועה לתעשייה. כמו כן, כל עבודת נירוסטה מורכבת כולל מסגרות מנירוסטה משטחים מנירוסטה וחיתוך פרופילים מנירוסטה גם נמנות מבין תחומי ההתמחות שלנו. זקוקים לפרטים נוספים? צרו קשר כבר היום ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

  תיקונים cnc

  תיקון cnc  צריך להיות מדויק זאת בעקבות שכל תקלה קטנה במכונה עלולה ליצור נזק רחב. זקוקים לשירותי תיקון? cnc תחום העיבוד השבבי, אשר יסייע לכם לשנות את צורת חומר הגלם בהתאם לרצונכם. זאת, על ידי השחזה, כרסום או חיתוך. התוצאה הסופית תוביל לרמת דיוק מרשימה ביותר. עם זאת, מה קורה כאשר המכונה שברשותכם איננה עובדת כרגיל? כדי לתקן אותה באופן המקיף והמקצועי ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת GMS Technology. העובדים שלנו מחזיקים בהכשרה המקיפה ביותר. כל זאת כדי לסייע לכם בבעייתכם על הצד הטוב ביותר.

  תיקון  cnc איך מבצעים תיקון למכונות cnc  ואילו עבודות טכנאי מבצע?

  למעשה, ה-cnc הוא בקר מחשב אשר מתוכנת כדי לקבל קלט לפי שפת הוראות סטנדרטית – כפי שבתחום "תכנון באמצעות מחשב". המכונה אמורה להניע את כלי העיבוד השבבי שעושים את הפעולה הנחוצה על פי פקודה. רמת הדיוק תיקבע על פי החישובים שמניעים את המכונה, וכל תקלה קטנה במכונה זו עלולה ליצור נזק בסדר גודל רב ובלתי הפיך לאותו פס הייצור. תיקון המכונה יתבצע על ידי טכנאי מכונות cnc שיש לו ידע, הכשרה וניסיון.

  טכנאי מכונות cnc יבצע שלושה סוגים של עבודות. הראשונה היא מתן שירות תקופתי לאחזקה שוטפת של המכונה. הוא יפרק אותה במידת הצורך ויפנה שבבים ופסולת ויפתח את מעברי הניקוז. הוא יבדוק את תקינות המרכבים, יחליף שמנים ויבדוק את מערכות המכונה. במידה שישנה תקלה למכונה לרבות משום בלאי או כשלים בתפעול, יפרק אותה ויטפל בחלקים הקיימים או יחליף אותם באחרים. במידה שקרתה התנגשות, ישחזר את דיוקי המכונה ויערוך פעולות אחראיות ביותר שדורשות ידע בגיאומטריית המכונה. 

  תיקון מכונות cnc – עבודות איכותיות למגוון ענפי התעשייה

  חברת  GMS-Technology  מציעה שירותים מותאמים לפי הצרכים האישיים של לקוחותיה בניהם תיקוני cnc  אחזקת מכונות, שיווק חלקי מכונות וכו'. אנשי המקצוע של החברה ינתחו את הצרכים של כל לקוח ולקוח וייבנו סל שירותים בהתאם בחברתנו מאמינים כי יש להתייחס לכל נכס כאל עסק. "בניין מצליח הוא בניין מרוויח" לכן אנו נעשה הכל על מנת למקסם את רווחי בעלי הנכסים.

  אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מוקד תפעולי הזמין 24 שעות ביממה וערוך לטפל באופן המהיר והיעיל ביותר בכל קריאה או בעיה.

  סביבת העבודה של מפעלי ייצור גדולים בישראל התבססה לאורך שנים רבות על הרגלי ייצור מיושנים יחסית, מה שלא אפשר לתעשייה הישראלית להגיע לרמות הצלחה גלובליות. אבל, עם היצירה של טכנולוגיות מתקדמות, כמו חיתוך CNC וההשקעה ברכישתן והבאתן לישראל, השתנו כללי המשחק, והיום מדובר על תעשייה פורחת, ששמה נפוץ בכל העולם עם הצלחות בכל תחומי העיסוק השונים. בה בעת, גם לטכנולוגיות המקדמות ביותר יש צרכי טיפול והתמודדות עם בלאי מתמשך, שעליהם אתם צריכים לענות. ולכן, שירותי תיקון מכונות CNC הם חלק בלתי נפרד משגרת החיים של מפעלים רבים, והם יכולים להתבצע בצורה מצוינת על ידי הצוות המקצועי של חברת GMS.

  האם ניתן לבצע תיקון מכונות CNC?

  כמו כל מכונת ייצור גדולה אחרת, גם כאשר יש לכם בעיה במכונת CNC ניתן וחשוב לבצע תיקון מכונות CNC. זו היא לא משימה פשוטה, בוודאי כאשר מדובר על תקלה נרחבת ומשביתה. אבל אם יש לכם גישה לאנשי מקצוע ולידע המתאים, בהחלט ניתן לבצע את התיקון במהירות האפשרית. הבסיס לכל תהליך תיקון הוא ההבנה של מקום התקלה. כך שזו תהיה המשימה הראשונה של הצוות המבצע את התהליך, והם יבקשו לבנות את תוכנית התיקון האסטרטגית ואת הדרכים שבהן ניתן להתמודד עם בעיות משניות לאורך הדרך. כך שביום התיקון כל הכלים לתיקון יהיו מוכנים ואנשי הצוות ידעו איך להתמודד עם כל בעיה שיכולה להתפתח לאורך הדרך.

  בניית תוכנית העבודה שתחזיר לכם את המכונה

  הדרך הכי טובה לבצע תיקון למכונות CNC היא לקחת רגע אחד למחשבה. הרי אתם לא רוצים לקפוץ על הבעיה ואולי להפוך את האתגר למשמעותי יותר. מה שיכול לגרום לעלויות משניות גבוהות ולזמן השבתה ארוך של המכונה. על כן, בכל פעם שבה תבחרו לעבוד עם הצוות המקצועי של חברת GMS Technology, אנו נבנה את התוכנית הרעיונית המלווה את התהליך ונבטיח שלאורך כל הדרך השלבים יבוצעו במלואם. והכל על מנת לאפשר לכם ליצור את תנאי הייצור המתאימים לחברה שלכם.

  עיבוד שבבים CNC

  מכונות עיבוד שבבי, הידועות גם בשם cnc – computer numerical control, נמצאות בשימוש מתמיד בקרב מפעלים שונים מכל ענפי התעשייה. מכונות חיוניות אלו מאפשרות לכם לשנות את צורתו של חומר הגלם שלכם בצורה מדויקת ובהתאמה מירבית לצרכים שלכם. תחזוקתן של מכונות אלו הינה חיונית, זאת על מנת להבטיח כי המפעל שלכם יוכל להמשיך בפעילותו בצורה מסודרת וללא בעיות. חברת GMS Technology חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן מסייעת בצורה המקצועית ביותר בטיפול, תחזוקה ואפילו תיקון של מכונות עיבוד שבבי מסוגים שונים.

  טיפול ותיקון מכונות עיבוד שבבי על ידי המקצוענים

  מפעלים רבים מכל תחומי התעשייה נעזרים בתהליך ייצור תעשייתי, בו מגוש חומר גלם גדול מכינים את המוצר או הרכיב הדרוש להרכבה בצורה מדויקת. שיטוה זו נקראת עיבוד שבבי, או cnc. קיים מגוון של מכונות המשמשות לתהליך זה, זאת לרבות מחרטות וכרסומות אשר מסירות את החומר העודף ברמה המדויקת ביותר, על לרמת אלפית המילימטר.

  במידה ואתם מגלים יום בהיר אחד כי אחת ממכונות העיבוד השבבי שבקה חיים, אין סיבה להילחץ. פנו אל חברתנו עוד היום ואנו נוודא כי צוות עובדים מקצועי יגיע למקום במהרה, יאבחן את התקלה באופן מדויק ויספק את שירות התיקונים הנחוץ לכם באותו הרגע. חברתנו יודעת כי אין סיבה לבזבז זמן יקר ולעכב את פעילותו של המפעל, ועל כן תספק בעבורכם את השירותים המקצועיים ביותר, כך שתוכלו לחזור לפעילותיכם בהקדם האפשרי.

  תיקון מכונות עיבוד שבבי

  תהליכי ייצור טכנולוגיים, הפכו לנחלתם של חברות רבות בתחום ההייטק הישראלי. התעשייה פורחת ולצד העבודה הקשה של הצוותים המפתחים, יש גם פעולות שמתרחשות מאחורי הקלעים ועוזרות לשמור על הקצב הפיתוח של כולנו מכירים. כדי שישראל תהיה מעצמת הייטק, צריך לדאוג גם לאיכות המכונות שמבצעות את תהליכי הייצור המתקדמים הללו, וזהו היא משימה שמתרחשת לאורך שנים ארוכות. כך שאם אתם מתמודדים עם בעיה בתהליך עיבוד השבבים, עליכם לפנות לעזרת צוות שיכול לבצע תיקון מכונות עיבוד שבבי בצורה מקצועית ומנוסה תוך מינימום השפעה על המערכת עצמה. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת GMS Technology נעזור לכם למצוא את הפתרונות המתאימים ולבנות את תוכנית התחזוקה ההולמת למערכות הטכנולוגיות שלכם.

  תהליך תיקון מכונות עיבוד שבבי, שמתנהל בצורה מאורגנת

  כל בעיה או תקלה במערכת יצור המבוססת על עיבוד שבבי, דורשת התייחסות פרטנית. במקרים שיש לבצע תיקון מכונות עיבוד שבבי, הדבר הראשון שצריך להתייחס אליו הוא תהליך האבחון של הבעיה. שכן אתם לא רוצים לבזבז זמן או לבזבז אנרגיה מיותרת על תיקון של בעיות שלא רלוונטיות לאירוע הנוכחי. כאן נכנס לתמונה הידע של אנשי המקצוע וההיכרות עם המבנה המכני של מערכות העיבוד השבבי, אשר יכול לבצע אבחון מדויק של הבעיה תוך פרק זמן של דקות ספורות. מכאן ואילך, סדר הפעולות של אנשי המקצוע שנמצאים בשטח, הוא די קבוע והוא מתבסס על האסטרטגיה שנבחרה לטיפול בבעיה ועל רמת הניסיון של העוסקים בדבר.

   

  GMS Technology – שירותי אחזקה כללית

  רוצים לשמור על איכות הסביבה?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם עם פתרון

   עוד בנושא שיכול לעניין אותך:

   קידום טכנולוגי קידום טכנולוגי