X

השאירו את הפרטים הבאים וניצור אתכם קשר בהקדם

  עיבוד שבבי בצפון

  עיבוד שבבי מדויק

  מכונות עיבוד שבבי בצפון זקוקות לתחזוקה מתמדת, על כן, חברת GMS Technology שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע הן בייצור, בתחזוקה ואף בטיפול ותיקון תקלות שונות במכונות מסוג זה. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום זה ותשמח להעמיד לרשותכם את צוות העובדים המקצועי אשר יתאים את המענה המדויק בעבור כלל צרכיו של המפעל או בית העסק שלכם.

  בניית, תחזוקה ותיקון של מכונות עיבוד שבבי בצפון

  עיבוד שבבי זהו תהליך ייצור תעשייתי במהלכו מתבצעת הסרה של חומר מגוש של חומר גלם, זאת עד לקבלת החלק או הרכיב המבוקש. מכונות עיבוד שבבי בצפון נפוצות מאוד ונוכחות במפעלים מגוונים מכל ענפי התעשייה, זאת החל מענף הרוקחות והרפואה, דרך תעשיית המזון וההייטק ועד למפעלים השייכים לתעשייה הכבדה.

  חשוב לציין כי מכונות אלו הינן חיוניות בעבור מפעלים רבים ועל כן גם אתם בוודאי מחפשים אחר חברה מקצועית ומנוסה אשר תוכל לבנות את מכונות אלו למענכם, לתחזק אותן ולטפל בהן ובתקלות בעת הצורך. חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בביצוע כלל המשימות הללו בצורה המקצועית ביותר ובהתאמה מדויקת לכל צורך והעדפה שלכם.

  הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בכל שלב לאורכה של הדרך ויקפיד על השלמתה של משימותיו באופן המקצועי, המנוסה והמדויק ביותר. כלל העובדים אשר מועסקים בחברתנו עוברים את ההכשרה הנחוצה לשם ביצוע תפקידם על הצד הטוב ביותר תוך מתן מלוא תשומת הלב לכל תקלה או בעיה אשר מתגלה לאורכה של הדרך.

  עיבוד שבבי בצפון באיכות ללא פשרות

  חברת GMS Technology שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע במתן המענה המקצועי ביותר לכל צורך אשר עשוי להתעורר בתחום התחזוקה של בית העסק שלכם. חברתנו תסייע בהענקת מגוון שירותים בתום זאת ברמת הביצוע האיכותית והגבוהה ביותר. אנו שמים דגש על שירות איכותי ומתן יחס אישי וחם בעבור כל לקוח, זאת על מנת לענות על כל צרכיו בצורה המדויקת והיעילה ביותר.

  עיבוד שבבי בצפון באיכות ללא פשרות

   

  עיבוד שבבי

  עיבוד שבבי בצפון הוא אלמנט חשוב כאשר מדובר על תחזוק מוצרים בעסק שלך. מכונות עיבוד שבבי בצפון זקוקות לתחזוקה מתמדת, על כן, חברת GMS Technology שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע הן בייצור, בתחזוקה ואף בטיפול ותיקון תקלות שונות במכונות מסוג זה. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום זה ותשמח להעמיד לרשותכם את צוות העובדים המקצועי אשר יתאים את המענה המדויק בעבור כלל צרכיו של המפעל או בית העסק שלכם.

  עיבוד שבבי בצפון – חשיבות סוג חומר הגלם:

  לצורך העניין נחלק את סוגי חומרי הגלם לשלוש קטגוריות: אלומיניום, פלדה ופלסטיק.
  רוב מפעלי העיבוד השבבי בנויים ומעדיפים לעבוד עם אלומיניום כחומר גלם, וזאת משום שעיבודו קל בהיותו חומר רך ומשום שעיבודו אינו מצריך החלפה תכופה של כלי העיבוד עקב בלאי ושחיקה מוגברים. בנוסף, כאשר מדובר בעיבוד אלומיניום, יכול היצרן להתייעל טכנולוגית ולהביא לידי הורדה ניכרת בזמן מכונה.

  מכונות לעיבוד אלומיניום עובדות במהירות סיבוב גבוהה של לפחות 8,000 סיבובים לדקה. לעומתן, מכונות לעיבוד פלדה ומתכות קשות אחרות, עובדות במהירות סיבוב של עד 6,000 סיבובים לדקה והן בעלות תכונה של מומנט גבוה (חוזק להורדת שבב). לצורך המחשה, קל יחסית להביא מכונה לעיבוד אלומיניום למצב של עצירה של כלי העיבוד אם גורמים לה להתאמץ יתר על המידה.

  לכן, אם המוצרים שאתה צריך לייצר מושתתים על טהרת הפלדה והמתכות הקשות, יש לבחור ספק עיבוד שבבי שמסוגל לעבוד עם חומרי גלם אלה.
  בנוגע לקטגוריית חומרי הגלם הפלסטיים (פיק, טפלון, PVC, גלס אפוקסי וכו'. על היצרן להיות בעל ניסיון בעיבוד חומרי גלם שכאלה, מכיוון שישנם חומרים המשנים את מידותיהם לאחר סיום תהליכי העיבוד, דבר שצריך לקחת בחשבון מראש.

  בנוסף, ישנם חומרים מהקטגוריה הזאת שגורמים להצטברות שבבי אבק זעירים המצריכים מתקן שאיבה מיוחד על מנת למנוע את כניסתם למנגנוני המכונה, דבר שיביא לעיוותים בייצור ולנזק אפשרי לציוד.

  רכישת מכונות עיבוד שבבי בצפון הארץ – איך עושים את זה נכון?

  על מנת לרכוש מכונות עיבוד שבבי בצפון הארץ אתם צריכים לבחון שלושה פרמטרים מרכזיים של המשימה:

  1. מה הוא השימוש המרכזי במכונה? האם המכונה עתידה לבצע חיתוך של מוצר או חומר גלם יחיד? מה הוא קצב העבודה המצופה? האם אתם צריכים להפעיל את המכונה באופן קבוע?
  2. כמה מקום יש לכם להפעלת המכונה? האם המפעל שלכם הוא קטן וקומפקטי? או שאתם חייבים להתאים את גודל המכונה לפס ייצור עצום בתוך מפעל רחב ידיים?
  3. מה היא העלות שאתם יכולים לשמור לטובת ההשקעה? העלות תקבע מה תהיה איכות המוצר הסופי, ועל כן זו היא שאלה מרכזית שמחייבת אתכם בחשיבה מעמיקה.

  GMS Technology – אתכם לאורך כל הדרך

  הצוות המקצועי של חברת GMS Technology ילווה אתכם בכל שלב לאורכה של הדרך ויקפיד על השלמתה של משימותיו באופן המקצועי, המנוסה והמדויק ביותר. מטרת החברה לספק מענה לצרכי הלקוח בהתאם לדרישותיו בדגש על ייעול תהליכים ומתן פתרונות ייחודיים מותאמים אישית לצרכן. אנו מספקים תכנון וייצור מתקנים תעשייתיים מנירוסטה, לצד תכנון מערכות אוטומטיות באופן יעיל ואפקטיבי ביותר.

  עולמות ההייטק והתעשייה בישראל, עוברים בעשורים האחרונים לקצב פעילות גבוהה במיוחד. עם עלייתן של חברות בכל תחומי העיסוק, למפה המקומית והגלובלית, הדרישה לרכישה או התאמה של ציוד מקצועי לעולם הייצור רק הולכת וגדלה. כמובן שלצד כמות פסי ייצור גדולה, יש גם שאלה של איכות הייצור וחוויית העבודה שאתם מספקים לצוותים שלכם. ועל כן, אתם רוצים להבטיח שמתבצעת רכישה של מכונות עיבוד שבבי בצפון, שיכולה לשדרג את התוצרים של המפעל שלכם ולהקפיץ אתכם לליגה של הגדולים. פנייה לעזרת הצוות של חברת GMS Technology תאפשר לכם לבחור מכונות עיבוד שבבי בצפון הארץ, בצורה מקצועית ומיומנת.

  GMS Technology – שירותי אחזקה כללית

  רוצים לשמור על איכות הסביבה?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם עם פתרון

   עוד בנושא שיכול לעניין אותך:

   קידום טכנולוגי קידום טכנולוגי